Mardin Evden Eve Taşımacılık

Tarafından Haziran 18, 2020 Ocak 10th, 2021 Blog

Mardin Evden Eve Nakliyat

Yeni evlerinize taşınırken nakliye belki de birçoğumuzun kafasında soru işareti yaratır. Sorunsuz bir şekilde yeni ortamlara yerleşme süreci aslında doğru nakliye firması bularak çözebileceğiniz bir sorundur. Mardin evden eve nakliyat konusunda yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak sizlere garantili hizmetlerimizi anlatmak istiyoruz. Öncelikle bizlerin en temel amacı sizlerin beklentisini tam olarak karşılamaktır. Kısa sürede, garantili ve uygun fiyatlar bu yüzden sizleri düşünerek uyguladığımız politikalar arasında yer alır.
Güney nakliyat olarak Mardin üzerinden istediğiniz ilçeye ya da kasabaya eşyalarınızı taşıyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte eşyaların paketlenmesinden tutunda yeni evlerdeki kurulumuna kadar sizlere destek oluyoruz. Mardin evden eve nakliyat hizmetleri sunarken sigortalı taşımacılık adı altında güvenilir bir seçeneğimizde bulunuyor. Yani eşyalarınız taşınma sürecinde zarar görse bile sizler hiçbir şekilde mağdur olmayacaksınız. Bizler tüm önlemleri alarak nakliye hizmetlerini başlatıyoruz.

Mardin Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Başlar?

İlk olarak bizlere ulaştığınız adrese giderek eşyaları güvenli bir şekilde paketlemek ile işe başlıyoruz. Ardından ise yeni evin planını alarak taşıma işlemi için ekip arkadaşlarımızla değerlendirme yaparak taşınma işlemi ikinci etaba geçiyor. Daha sonrasında ise evin bulunduğu kata göre taşıma sürecine normal ya da asansörlü olarak devam ediyor ve kurulum yaptıktan sonra ise hizmet tamamen bitmiş oluyor.
Profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz anahtar teslim de oluyor yani bizlere anahtarları verin, sizler hiçbir şeye karışmadan yeni evinize giriş yapın. Mardin evden eve nakliye konusunda hızlı ve sorunsuz bir hizmet sizleri bekliyor.

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden eve yapılan nakliye hizmetleri fiyatlar açısından baktığımızda genel olarak standarttır. Yani yeni evinizin konumu ile eşyaların alınacağı eski evin kaçıncı katta olduğu fiyatları belirlerken temel unsurlar oluyor. Örneğin 1.katta bir eviniz var ise 5.kattaki bir ev nakliyesine göre daha uygun fiyatlara denk geleceğini söyleyebiliriz. Bunun dışında fiyatları belirleyen diğer etmenler şu şekildedir;

  • Evler arası mesafe
    Evlerin bulunduğu katlar
    Eşyaların miktarı
    Paketleme işlemi olup olmadığı
    Kurulumların yapılıp yapılmayacağı

Mardin evden eve taşımacılık konusunda sizlere her zaman destek olacağız, yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır.

İletişim :   0538 469 57 41

Cevap bırakın

Call Now Button