Hakkımızda

Profesyonel ve garantili nakliye hizmetini en uygun fiyatlar düzeyinde siz değerli müşterilerimize sunmak için kurulan Güney nakliyat sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak Mardin şehir içi ve şehir dışı nakliye konusunda sizlere garantili taşıma hizmeti sunuyoruz. Mardin evden eve nakliyat konusunda donanımlı ekiplerimiz ve kullanmış olduğumuz ekipmanlarla birlikte kısa süre içerisinde taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Biz Kimiz?

Güney nakliyat, profesyonel taşımacılık anlamında hizmet sunan ve bu alanda yıllardır hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sürdürerek sizlere yardımcı olan bir firmadır. Müşteri odaklı olarak çalıştığımız için sizlerin beklentisi çalışmanın genel yapısını belli eder. Yani bizler her zaman sizlerin beklentisini karşılamak adına çalışıyoruz. Evden eve nakliyattan tutunda ofis taşımacılığına kadar birçok alanda taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizleri tercih etmeniz için sağlamış olduğumuz avantajlardan bahsetmek istiyoruz;

  • Anahtar teslim nakliyat ile hiçbir şeye dokunmadan yeni ortamlarınıza giriş yapabileceksiniz.
  • Eşyalarınız sigorta kapsamında garanti altında olacak.
  • Taşınma sürecinde ekibimiz profesyonel bir şekilde zamandan tasarruf edecek.
  • Uygun fiyatlar düzeyindeki hizmetlerimiz her zaman sizlere açık olacak.

Mardin’de güvenilir nakliye hizmetleri bizlerden sorulur, garantili taşıma hizmetleri genel olarak pahalı olsa da Güney Nakliyat ile bu problemde ortadan kalkacak. Çünkü sizlere en uygun fiyatlardan başlayan paketlerimizle destek olacağız. Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Siz değerli mardin halkının ihtiyaçlarına göre hizmet vermekte olan nakliye firmamız, sigortalı taşımacılık ve ambalajlı taşımacılık olarak sizlere profesyonel ekip kadrosuyla kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Eğer sizde evinizi taşıyacak ve güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız, en doğru tercih güney nakliyat olacaktır. Sunduğumuz sigortalı taşımacılık hizmeti ile siz değerli halkımızın evi taşınırken her hangi olabilecek bir kaza durumuna karşı eşyalarınıza firmamız güven sağlamaktadır. 

 

İletişim :   0552 567 4716